Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Вітаємо Георгія Почепцова з виходом нової книги

 Фейк. Технології спотворення реальності. Георгій Почепцов

1539684427

Після пост-правди головною темою для обговорення в медіа та фа­ховихдослідженнях усього світу стали фейки. Серед іншого, це було ви­кликаноінформаційною інтервенцією Росії у президентські вибори (США і Франції) та референдуми (Брекзит і Каталонія).

Фейки стали результатом використання соціальних медіа, по яких від­бувалосяїх масове поширення. Новий напрямок психологічного таргетин­гу дав можливістьпідлаштувати повідомлення під уподобання різних груп населення. В результатіпостало масове викривлення дійсності, що вико­ристовувалосядля політичних цілей.
У книзі досліджується, як будуються фейки, чому вони так легко поши­рюються,які існують методи боротьби з ними. Книга розрахована на спе­ціалістів у галузігуманітарних та соціальних наук і студентів відповідних спеціальностей —журналістів, психологів, соціологів.

Автор: ФФМК

Поділися цим записом у