Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 жовтня в Маріупольському державному університеті відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цей конкурс проводиться в МДУ вже вдев’яте, від часу його заснування в Україні.

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка покликаний піднести престиж української мови, української літератури, підвищити рівень загальної мовної культури, виховати в учасників почуття гордості за Україну, любові до рідного краю, урешті-решт,  – ушанувати Великого Кобзаря.

IMG_20181018_113017

На урочистостях зібралися студенти факультету філології та масових комунікацій, викладачі факультету. Студенти почитали улюблені поезії митця, виступили із повідомленнями про цікаві факти життя і творчості поета.

IMG_20181018_113248

Для учасників було повідомлено про умови участі в конкурсі, запропоновано також конкурсні завдання, оголошено про критерії оцінювання та склад журі.

IMG_20181018_113306

Автор: ФФМК

Поділися цим записом у