Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Студенти факультету філології та масових комунікацій мали змогу поспілкуватися з німецьким журналістом

Минулого тижня студенти спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв‘язки з громадcкістю» зустрілися з Бернхардом Клазеном – вільним журналістом з Німеччини, працюючим на українському просторі. Пан Клазен у вигляді міні виступу розповів студентам про особливості структури німецького радіомовлення, зокрема про переважання комерційних радіостанцій над державними та розповсюдження телерадіоновин через обов‘язкову підписку. Усього на німецькому радіопросторі працює 486 радіостанцій, 66 з яких – державні.

Цікавою для слухачів здалася і розповідь про специфіку функціонування німецьких політичних партій: була пояснена причина успіху Ангели Меркель та її Християнсько-демократичного союзу.

Під кінець зустрічі почесний гість відповів на запитання слухачів про відмінності українського і німецького журналістського простору та побажав усім успіхів у кар‘єрі.

Бернхард Клазен вже декілька років займається збиранням інформації про європейські міста та країни, що згодом ввійдуть до його загальної збірки. Тепер у збірку виїдуть і данні про Маріупольський державний університет. Запрошення до МДУ пан Клазен отримав від декану факультету філології та масових комунікацій Світлани Безчотнікової.

IMG-7e713599e63d0313fb392efc530f3584-V

Автор: ФФМК

Поділися цим записом у