Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Кафедра соціальних комунікацій МДУ провела чергову Декаду студентських наук

В період з 12 по 22 березня студенти кафедри соціальних комунікацій представили результати своїх наукових досліджень у рамках чергової Декади студентських наук Маріупольського державного університету.

Усі виступи були розподілені на чотири секції: «Реклама», «Зв’язки з громадськістю», «Інтернет, телебачення та радіо: розвиток та трансформація на сучасному етапі» та «Актуальні проблеми друкованих ЗМІ». Усього за чотири секції було представлено 43 дослідження.

У Декаді, що проходила за участі викладачів кафедри,  прийняли участь студенти ІІ-ІV курсів, а також  І курсу ОС «Магістр». У своїх дослідженнях юні науковці підняли актуальні теми для сучасних засобів масової інформації, змогли дослідити нові інформаційні явища українських медіа та виявити проблематику явища соціальної комунікації. В кожній секції були виявленні переможці – студенти, які змогли найкраще представити свою наукову працю. Під кінець виступу їх було нагороджено дипломами за І, ІІ та ІІІ місце.

Кінцеві результати досліджень студентів будуть опубліковані у збірнику тез доповідей факультету філології та масових комунікацій в Декаді студентської науки за 2019 рік.

Автор: ФФМК

Поділися цим записом у