Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

До 20-річчя загибелі Вячеслава Чорновола студенти-журналісти присвятили круглий стіл

25 березня у прес-клубі кафедри соціальних комунікацій пройшов круглий стіл «Постать Вячеслава Чорновола в історії української журналістики» на честь пам’ятної дати – 20-річчя загибелі  видатного українського державного діяча.

IMG_4429-min

IMG_4407-min

З першою доповіддю виступила старший викладач кафедри Олена Мельникова-Курганова, зокрема повідомила студентам про журналістський досвід  Вячеслава Чорновола у Маріуполі та продемонструвала копії газет з його публікаціями. Студенти 3 курсу спеціальності «Журналістика» підготували доповіді про грані постаті політика, його журналістську та редакторську діяльність, розглянули дисидентський період та самвидавний журнал «Український вісник». Також викладачі та студенти підготували виставку публікацій Вячеслава Чорновола, яка представлена в прес-клубі.

25 березня 1999 року Вячеслав Чорновіл загинув в автокатастрофі на Бориспільському шосе за нез’ясованих обставин. Його десятитомне видання творів, підготовлене та упорядковане Валентиною Чорновіл, вивчається під час курсу «Публіцистика» та розглядається у дослідженнях з історії української журналістики молодими вченими.

IMG_4494-min

IMG_4411-min

IMG_4516-min

Автор: ФФМК

Поділися цим записом у