Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/webiart/ffmc.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 601

Учні школи «Юний дослідник» захистили дослідження з журналістики

24 квітня на факультеті філології та масових комунікацій відбулася дослідницько-експериментальна сесія секції «Журналістика» обласної очно-заочної школи «Юний дослідник». Керівником секції та консультантом робіт МАН є кандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач кафедри Олена Мельникова-Курганова.

IMG_4024-min IMG_3942-min

Учні 9-11 класів захищали свої дослідження, зокрема на теми особливостей журналістського розслідування, фейків в мас-медіа, специфіки інформаційних війн, сленгу на телебаченні тощо. Також майбутні журналісти провели ток-шоу «Традиційні та новітні медіа: недоліки, переваги та перспективи», спробували себе у ролі операторів, ведучих, глядачів та проаналізували отриманий відеоматеріал разом із викладачем телефаху Олексієм Чишевичем.

IMG_4133-min IMG_4144-min IMG_4122-min

Також студентка спеціальності «Журналістика», засновниця і редактор сайту «Від себе» Роксана Куранова розповіла про етапи створення незалежного сайту та відповіла на всі питання учнів.

Крім того, учасники школи «Юний дослідник» звітували про виступ та отримання 3 місця у XV Всеукраїнському турнірі юних журналістів у Сумах та висловили подяку керівнику секції Олені Мельниковій-Кургановій.

Всі учасники конференції отримали сертифікати школи «Юний дослідник» та зробили спільні фото у «Телестудії МДУ-медіа».

IMG_5363-min

IMG_5401-min IMG_5420-min

Автор: ФФМК

Поділися цим записом у